Bengt Nordenberg oljemålning

232060

NORDENBERG, Bengt (1822-1902): Interiör med präst, signerad BN, olja på duk, 36 x31 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Bengt Nordenberg oljemålning

Budhistorik (25 bud)
1181262
6 600
1181254
6 400
1181245
6 200
1181238
6 000
1181236
5 800

Slutpris SEK:
6 600
630 EUR, 708 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.