Gouache fartygsporträtt

232055

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, fartygsporträtt av brittiska lastångaren "Joseph Davis", osignerad, gouache, 40x55 cm

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Rum 11

Gouache fartygsporträtt

Budhistorik (6 bud)
1212000
2 800
1211212
2 600
1211998
2 600
1211212
2 400
1196400

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.