Oljemålning fartygsporträtt

232035

GUISE, Christopher J. (1900-tal), fartygsporträtt av brittiska tremastade fullriggaren "Star of Peace", signerad C. J. Guise, olja på pannå, 22,5x40 cm

Smärre ramskador

Nautica/Technica, Konst, Måleri

Rum 11

Oljemålning fartygsporträtt

Budhistorik (16 bud)
1201863
2 400
1201799
1198472
1198472
1 700
1201798
1 600

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.