Madeleine Pyk olja

232010

PYK, Madeleine (född 1934): I Cadis rosa bris promenerar Olivia och Inez, olja på duk, signerad M. Pyk, 48x31 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Madeleine Pyk olja

Budhistorik (16 bud)
1179351
13 000
1178284
12 500
1179112
12 000
1178284
11 500
1179107
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.