Psyke Karl Johan

231925

PSYKE, Karl Johan, fanérad i mahogny, ljuarmar i mässing, höjd 115, bredd 70 cm

Fanérskador, lagning

Rum 6

Psyke Karl Johan

Budhistorik (9 bud)
1167763
2 400
1167445
1166690
950
1166600
1166598
600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.