Hörnskåp Frankrike

231907

HÖRNSKÅP, med stenskiva, Frankrike, 1700-tal, fanérat i flertalet träslag, förgyllda beslag, höjd 88, 76x53 cm

Stenskivan lagad, torrsprickor, fanérskador, nyckel saknas

Rum 6

Hörnskåp Frankrike

Budhistorik (24 bud)
1167697
8 000
1167699
7 800
1167697
7 600
1167694
7 200
1167688
7 000

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.