Stolar 1800-talets första hälft

231885

STOLAR, 3 st, 1800-talets första hälft, furu, skuret krön i form av rosett, stoppad sits med randig klädsel, sitthöjd 48 cm

Renoverade, kompletterade, skador, fläckig klädsel

Rum 8

Budhistorik (5 bud)
1166569
1164995
1164994
1160576
1158299

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.