Röllakansmatta sigenrad HLO

231863

MATTA, röllakan, 1900-talets andra hälft, signerad HLO, ca 231x168 cm

Slitage, fläckar

Mattor/Textilier

Rum 6

Röllakansmatta sigenrad HLO

Budhistorik (1 bud)

1180291
2014-03-07 12:28:02

2014-03-10 kl 19:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.