Orientmatta turkmensk

231862

ORIENTMATTA, turkmensk, antik, ca 366x206 cm

Slitage, skador och lagningar

Mattor/Textilier

Rum 6

Orientmatta turkmensk

Budhistorik (26 bud)
1186377
3 800
1186368
3 600
1186348
3 400
1186358
3 400
1186348
3 200

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.