Koffert, Sotco Travel Proof Trunks New York USA

231837

KOFFERT, Sotco Travel Proof Trunks New York USA, 1900-talets första hälft, svart med beslag i mässing delvis fästa med tellikor, draghandtag i läder, kortsida med initialen R. H., 67 x 102 x 61 cm

Slitage, nycklar saknas

Fashion, Diverse

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
1190161
1 400
1185585
1 300
1180715
1185584
1180715

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.