Resegarderob, 1900-talets första hälft, svartmålad

231835

RESEGARDEROB, 1900-talets första hälft, svartmålad, beslag i metall, handtag i läder, 140 x 90 x 58 cm

Skador, slitage

Fashion, Diverse

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (9 bud)
1184594
1 300
1180717
1180717
1184593
950
1180717
750

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.