Sextant i fodral

231832

SEXTANT, England omkring 1800-talets senare del, delvis svartlackerad mässing, otydligt signerad, längd 23,5 cm, med tillbehör i mahognyfodral

Slitage

Nautica/Technica

Monter 10

Sextant i fodral

Budhistorik (9 bud)
1211618
3 800
1204370
3 600
1211187
3 400
1204370
3 200
1210920

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.