Fartygsmodell

231830

FARTYGSMODELL, 1900-talets första del, tremastad fullriggare, l. ö. a. 110 cm

Skador och färgbortfall

Nautica/Technica

Rum 11

Fartygsmodell

Budhistorik (9 bud)
1211890
2 600
1211887
1211866
850
1211844
750
1211842
650

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.