David Fielden, London, aftonklänning, 1990-tal

231814

DAVID FIELDEN, London, aftonklänning, tidigt 1990-tal, ametistlila silkesammet, gula snörmakerier, sjöjungfruformad, skenor i sidan, acetatfodrad, etikettmärkt DAVID FIELDEN LONDON, enligt etikett storlek UK 12 USA 8, mått: övervidd 88 cm, midjevidd 66 cm, höftvidd 86 cm, stuss 88 cm, dolt blixtlås med mitt bak 35 cm, kjollängd mitt bak 116, kjollängd mitt fram 109 cm

Slitage

Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik

2014-03-11 kl 20:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.