Esaias Thorén tusch/akvarell

231687

THORÉN, Esaias (1901-1981): Komposition, signerad E. Thoren-61, tusch/akvarell, 18,5x16,5 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Esaias Thorén tusch/akvarell

Budhistorik (4 bud)

1199663
1199394
1191130
1183326

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.