Erik Olson blyerts

231686

OLSON, Erik (1901-1986): blyerts, signerad och daterad E.O -24, 13,5x14cm

Konst, Måleri

Monter 19

Erik Olson blyerts

Budhistorik (1 bud)

1196976
2014-03-15 14:17:42

2014-03-16 kl 21:58
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.