Erik Olson pastell

231684

OLSON, Erik (1901-1986): "Konstruktören", pastell, signerad och daterad E.O -25, 15x23,5 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Erik Olson pastell

Budhistorik (3 bud)

1200304
1191589
1183327

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.