Erik Olson pastell

231682

OLSON, Erik (1901-1986): Komposition med figurer, pastell, signerad och daterad E.O. -24, 12x11 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Erik Olson pastell

Budhistorik (7 bud)
1200274
1199673
2 600
1196732
1196730
1196728

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.