Axel Olson tusch/pastell

231681

OLSON, Axel (1899-1986): Komposition, tusch/pastell, signerad och daterad -67, 11,5x16 cm

Konst, Måleri

Monter 19

Axel Olson tusch/pastell

Budhistorik (3 bud)

1189472
1189471
1183325

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.