Orientmatta Kazak

231663

ORIENTMATTA, Kazak, semiantik, ca 250x190 cm

Skador och lagningar, ställvis sliten

Mattor/Textilier

Rum 6

Orientmatta Kazak

Budhistorik (4 bud)

1175428
1166274
1161908
1160193

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.