Henrik Nordenberg olja

231662

NORDENBERG, Henrik (1857-1928): Interiör med sittande man, signerad Henrik Nordenberg, olja på duk, 49x59 cm:

Krackelyrer

Konst, Måleri

Rum 6

Henrik Nordenberg olja

Budhistorik (11 bud)
1196537
5 200
1196536
5 000
1196535
4 200
1196410
1194646
2 600

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.