Bengt Nordenberg olja

231660

NORDENBERG, Bengt (1822-1902): Figurscen på isen, signerad B. Nordenberg och otydligt daterad, olja på duk, 28x34,5 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 2

Bengt Nordenberg olja

Budhistorik (11 bud)
1186190
6 200
1186073
6 000
1186070
5 600
1185319
5 000
1185317
4 800

Slutpris SEK:
6 200
591 EUR, 665 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.