Claude Weisbuch färglitografi

231655

WEISBUCH, Claude (född 1927): Figurkomposition, signerad Weisbuch, färglitografi, 9/250, 47x63 cm

Fack 6

Claude Weisbuch färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1200205
1200201
950
1200203
950
1200201
900
1200197
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.