Claude Weisbuch färglitografi

231652

WEISBUCH, Claude (född 1927): Figurkomposition, signerad Weisbuch, färglitografi, 9/250, 47x63 cm

Fack 9

Claude Weisbuch färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1200223
1200231
1200223
1200228
1200223
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.