Maria Hall olja

231641

HALL, Maria (född 1964): Utan titel, signerad och daterad a tergo "Maria Hall -96", olja på duk, 85x85 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Maria Hall olja

Budhistorik (9 bud)
1192095
3 600
1192094
3 400
1192011
3 200
1192093
3 200
1192011

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.