Bildbyrån Kamerareportage AB Samlingar

231632

BILDBYRÅN KAMERAREPORTAGE AB SAMLINGAR, "Grace Kelly med make Furst Rainer", Göteborg 5 juni 1957, numrerad 2/25, fotografi, 30 x 40 cm (ram) 50 x 60 cm

Fashion, Konst

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (17 bud)
1190860
2 800
1186157
2 600
1186157
2 400
1190494
1186157

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.