Bildbyrån kamerareportage AB Samlingar

231631

BILDBYRÅN KAMERAREPORTAGE AB SAMLINGAR, "Skådespelerskan och dansaren Anna-Lisa Ericson", Göteborg 3 augusti 1944, numrerad 3/25, fotografi, 30 x 40 cm (ram) 50 x 60 cm

Fashion, Konst

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (8 bud)
1190431
1190429
950
1190391
900
1189443
1189154
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.