Bildbyrån Kamerareportage AB Samlingar

231628

BILDBYRÅN KAMERAREPORTAGE AB SAMLINGAR, "Skådespelerskan Inga Tidblad i sin loge", Göteborg 1941, numrerad 11/25, fotografi, 40 x 30 cm (ram) 60 x 50 cm

Fashion, Konst

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

1190878
950
1188928
450

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.