Bildbyrån Kamerareportage AB Samlingar

231627

BILDBYRÅN KAMERAREPORTAGE AB SAMLINGAR, "Skådespelaren Hasse Ekman på M/S Stockholm", Göteborg 26 november 1935, numrerad 9/25, fotografi, 40 x 30 cm (ram) 60 x 50 cm

Fashion, Konst

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (4 bud)

1190717
1185871
1185601
1177067

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.