Bildbyrån Kamerareportage AB Samlingar

231625

BILDBYRÅN KAMERAREPORTAGE AB SAMLINGAR, "Skådespelaren Nils Poppe filmar filmen Tull-bom", Göteborg 27 juni 1952, numrerad 3/25, fotografi, 30 x 40 cm (ram) 50 x 60 cm

Fashion, Konst

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
1185867
1185602
650
1182402
600
1181293
550
1176847

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.