Spelbord i Louis XV-stil

231565

SPELBORD, 1900-tal, Louis XV-stil, mahogny och valnöt med rik dekor av intarsia, höjd 81, 90x45 cm

Ytskador

Rum 2

Spelbord i Louis XV-stil

Budhistorik (5 bud)
1157124
2 400
1155088
1154474
1154474
1153830

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.