Mosse Stoopendaal olja

231480

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Fiskmåsar, signerad och daterad Till min vän Kaj! Mosse Stoopendaal 1922, olja på duk, ca 33x25 cm

Konst, Måleri

Monter 10

Mosse Stoopendaal olja

Budhistorik (38 bud)
1197769
8 600
1197765
8 400
1197768
8 400
1197765
7 600
1197760
7 400

Slutpris SEK:
8 600
830 EUR, 943 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.