John Jon-And blandteknik

231421

JON-AND, John (1889-1941): Naket, 1930-tal, stämpelsignerad, blandteknik, 49x34 cm

Vikt hörn

Konst, Måleri

Fack 10

John Jon-And blandteknik

Budhistorik (21 bud)
1185825
1 600
1185828
1185825
1 400
1185481
1 300
1185823

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.