John Jon-And blandteknik

231418

JON-AND, John (1889-1941): Ung modell XI, stämpelsignerad, blandteknik, 47x31 cm

Smärre hanteringsskador

Konst, Måleri

Fack 8

John Jon-And blandteknik

Budhistorik (16 bud)
1185788
1 800
1181317
1 700
1185784
1 700
1181317
1 600
1178739

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.