John Jon-And blyerts

231416

JON-AND, John (1889-1941): Porträtt på baksida av Hamburger Börs bordsmatsedel från 1937, signerad, blyerts, 23x13 cm

Veck och smärre skador

Konst, Måleri

Monter 25

John Jon-And blyerts

Budhistorik (15 bud)
1186442
1186432
1186409
1186421
1186409
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.