John Jon-And akvarell

231413

JON-AND, John (1889-1941): Underhållning, 1920-tal, signerad John-And, akvarell, 31x24 cm

En mindre fläck

Konst, Måleri

Rum 5

John Jon-And akvarell

Budhistorik (12 bud)
1184832
850
1186198
1184832
750
1186197
700
1184832
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.