John Jon-And blandteknik

231411

JON-AND, John (1889-1941): Ansikte, stämpelsignerad, blandteknik, 35x31 cm

Hanterings slitage

Konst, Måleri

Fack 11

John Jon-And blandteknik

Budhistorik (7 bud)
1186315
650
1186184
600
1186135
550
1186135
450
1186182

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.