John Jon-And blandteknik

231406

JON-AND, John (1889-1941): I läderbyxor 1920, signerad och daterad Jon-And-20, pastell, 33x24 cm

Konst, Måleri

Fack 11

John Jon-And blandteknik

Budhistorik (21 bud)
1186930
1 600
1186392
1186909
1186392
1 400
1186905
1 300

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.