Agnes Cleve akvarell

231405

CLEVE, Agnes (1876-1951): Från terassen, Ravello 1937, signerad och daterad 13/11-37, akvarell, 33x24 cm

Hanterings slitage

Konst, Måleri

Fack 11

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (16 bud)
1187240
1 400
1187230
1 300
1187197
1186282
1186642

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.