John Jon-And akvarell

231404

JON-AND, John (1889-1941): Kvinna med cigarett I, stämpelsignerad, akvarell, 30x19 cm

Smärre hanteringsskador och fläckar

Konst, Måleri

Fack 11

John Jon-And akvarell

Budhistorik (16 bud)
1187352
1187346
1187321
1187343
1187321
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.