Joakim Allgulander färglitografi

230982

ALLGULANDER, Joakim (född 1965): "Land", signerad och numrerad Joakim Allgulander 64/210, färglitografi, 34x76 cm

Rum 1

Budhistorik (5 bud)
1169531
500
1169451
450
1167760
1162937
1161888

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.