Stolar Eames

230966

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Slitage, fothylsor i plast saknas

Design, Möbler

Rum 4

Stolar Eames

Budhistorik (1 bud)

1155552
2014-02-23 11:20:52

2014-03-02 kl 20:15
Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.