Statyett 17/1800-tal

230622

STATYETT, 17/1800-tal, sydostasien, tempelväktare, förgylld metall, höjd ca 43 cm

Slitage

Etnografica

Monter 10

Statyett 17/1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1197155
1197153
1 900
1197148
1 800
1197147
1 700
1197077
1 600

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.