Josef Graczynski akvarell på pappannå

230440

GRACZYNSKI, Josef ( 1866-1939): Landskap Wielkopolska, signerad J. Graczynski, akvarell på pappannå, 17,5x26,5 cm

Konst, Måleri

Fack 8

Budhistorik (15 bud)
1167590
1167589
950
1167586
900
1167584
850
1167581

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.