Japanskt träsnitt

230433

JAPANSKT TRÄSNITT, 1700/1800-tal, 3 musicerande kvinnor, oläslig signatur, 32,5x22 cm

Skador, lagningar

Orientaliskt, Konst, Konst, Grafik

Fack 14

Japanskt träsnitt
Budhistorik (27 bud)
1200104
3 400
1200179
3 200
1200104
1200175
2 800
1200104
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.