Matta 1950/60-tal

230304

MATTA, 1950/60-tal, dubbelvävd i svart, grått och vitt, ca 250x155 cm

Slitage, smärre fläckar

Mattor/Textilier

Rum 6

Matta 1950/60-tal
Budhistorik (57 bud)
1169684
12 500
1169668
12 000
1169675
11 500
1169668
11 000
1169674
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.