Bengt Kristenson gouache

230223

KRISTENSON, Bengt (1900-tal): "Samtal med död påve", gouache, signerad, 47x59 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Bengt Kristenson gouache

Budhistorik (16 bud)
1183899
1 300
1183715
1183898
1183715
950
1183897
900

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.