Vas

230221

VAS, glaserat lergods, Sten Lycke Madsen för Bing & Gröndahl, figurmotiv, signerad och daterad Sten 1984, 16/85, höjd 60 cm

Keramik/Porslin

Rum 17

Vas

Budhistorik (4 bud)

1184067
500
1179665
1177678
1168224

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.