Hans Wigert torrnål

230219

WIGERT, Hans (född 1932): Vid havet, akvarellerad torrnål, signerad, 19,5x18,5 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Hans Wigert torrnål

Budhistorik (23 bud)
1184519
5 000
1177306
4 800
1177306
4 600
1176719
4 400
1169508
4 200

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.