Bengt Lindström färglitografi

230216

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): "Sjömannen och sirenen, färglitografi, signerad, numrerad 64/100, 45x57 cm

Fack 6

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (10 bud)
1184331
1178423
1 400
1184035
1 300
1178423
1184033

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.